21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.22godz.54min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Mogliśmy strzelić więcej bramek

Mauricio Pochettino oraz strzelec bramki Idrissa Gueye zabrali głos po wygranej z Montpellier. Paryżanie nie stracili jeszcze punktu w lidze i ze spokojem przygotowują się do kolejnych spotkań. 

Mauricio Pochettino:

„Myślę, że wygrana ma dla nas duże znaczenie. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ zachowaliśmy czyste konto i był to solidny występ zawodników w defensywie. Powinniśmy strzelić więcej bramek, ponieważ kreowaliśmy mnóstwo okazji do ich zdobycia. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Mamy znakomitych zawodników, świetną jakość i pokazaliśmy to dzisiaj przez pełne 90 minut. To właśnie jest dla nas największe wyzwanie, by jakość pokazywać przez całe spotkanie.  We wtorek mamy Ligę Mistrzów i spotkamy się ze znakomitym zespołem jakim jest Manchester City. To będzie dla nas wielkie wyzwanie, ale jesteśmy gotowi mentalnie na nie. Myślę, że cały zespół jest dobrze przygotowany, cieszy również to, że dużo zawodników strzela bramki. To nam może pomóc w odniesieniu wygranej.

Idrissa Gueye:

„Wielka satysfakcja w nas jest, ponieważ wygraliśmy spotkanie i graliśmy bardzo dobrze w defensywie. W ataku powinniśmy strzelić więcej bramek, ale najważniejsze są trzy punkty. Następnym razem potrzebujemy więcej skupienia w końcowej fazie akcji. Moja bramka? otrzymałem podanie od Andera i spróbowałem swojego szczęścia. Udało się strzelić bramkę z czego bardzo się cieszę. Staram się strzelać, gdy mam taką możliwość. Bramka dała nam więcej pewności siebie, ale wiemy, że mecz w Lidze Mistrzów będzie zupełnie innym spotkaniem. Potrzebujemy teraz odpoczynku a potem wiemy co musimy zrobić na murawie przeciwko City.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *