Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Pokazaliśmy charakter

Mauricio Pochettino oraz Achraf Hakimi zabrali głos po wygranym spotkaniu z Metz. Paryżanie wygrali wszystkie spotkania ligowe i są liderem tabeli Ligue 1. Zobaczcie co powiedzieli trener oraz obrońca PSG.

Mauricio Pochettino: 

“To była bardzo dobra gra dla nas ponieważ zawsze jest łatwiej pracować kiedy wygrywasz. Od początku widziałem dobrą grę, weszliśmy na nasz poziom intensywności. Jestem zadowolony, ponieważ pokazaliśmy charakter i walczyliśmy do końca. Myślę, że to ważne w budowaniu zespołu w którym jest tyle nowych twarzy. Takie wygrane pozwalają nam rosnąć, rozwijać się i budować to czego potrzebujemy. Kolejne sobotnie spotkanie będzie ciężkie, ponieważ kolejny zespół będzie chciał nas pokonać. Musimy być gotowi na rywali i myślę, że to nam się uda.”

Achraf Hakimi 

“Jestem bardzo zadowolony, ponieważ wygraliśmy spotkanie i zdobyliśmy trzy punkty. Cały zespół zapracował na to zwycięstwo do ostatnich minut. Cieszę się, że pomogłem zespołowi dwoma bramkami i możemy kontynuować serię wygranych. Pracujemy cały czas nad zgraniem i idzie to w dobrym kierunku.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *