28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.20min.
12.75 X3.60 22.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Marquinhos

Marquinhos był blisko odejścia do Chelsea?

Sensacyjne informacje mogliśmy przeczytać na portalu Footmercato.net. Jeden z dziennikarzy podał bowiem, że latem blisko odejścia z drużyny Paris Saint-Germain był Marquinhos. Brazylijczyk mógł trafić do Chelsea, ale co ciekawe, ze zwycięzcy Ligi Mistrzów do Paryża mógł przejść inny ważny gracz.

Marquinhos mógł stać się częścią wymiany?

Marquinhos po odejściu z PSG Thiago Silvy zyskał miano niemal nietykalnego, czego dowodem było przekazaniu mu opaski kapitana. Przyjście do zespołu wicemistrza Francji Sergio Ramosa chciała wykorzystać jednak Chelsea. Trenujący ją Thomas Tuchel marzył o ponownym połączeniu dwóch Brazylijczyków, których miał okazję trenować w Paryżu. Z kolei Mauricio Pochettino, po odrzuceniu przez PSG oferty londyńczyków, miał zarzucić sieci na gracza „The Blues”.

N’Golo Kante miał być wzmocnieniem klubu

Celem argentyńskiego szkoleniowca niemal przez całe okienko było wzmocnienie środka pola PSG. Pochettino najchętniej chciał postawić na N’Golo Kante. PSG miało już nawet rozpocząć indywidualne rozmowy z zawodnikiem, ale tak jak paryżanie odrzucili możliwość zmiany barw przez Marquinhosa, tak Chelsea nie chciała rozmawiać o pozbyciu się Kante.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *