20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.1min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Wiele rzeczy było dobrych

Mauricio Pochettino oraz Neymar zabrali głos po spotkaniu z Lyonem. Paryżanie wygrali spotkanie 2:1 zdobywając decydującego gola w końcówce spotkania. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener oraz napastnik.

Mauricio Pochettino:

„Jesteśmy w trudnym okresie sezonu, ale musimy pokazać się z jak najlepszej strony. Nie mamy czasu na dużą ilość pracy, więc jestem zadowolony, że nasze starania, charakter, który pokazaliśmy przyniósł nam trzy punkty. Szczególnie dobrze zespół zareagował po stracie bramki. Myślę, że dziś widzieliśmy wiele dobrych rzeczy w naszym wykonaniu. Zawodnicy na boisku uczą się grać ze sobą, wymieniają podania i próbują grać razem. Myślę, że dziś wychodziło im to bardzo dobrze, ale ciągle staramy się wszystko usprawniać.”

Neymar:

„To był bardzo ciężki mecz, wiedzieliśmy, że spotykamy się z bardzo ciężkim rywalem. Zawsze jest ciężko gonić wynik i strzelić zwycięskiego gola. Wtedy trzeba pracować za dwóch, ale dziś zasłużyli wszyscy na gratulacje, za poświęcenie jakie wykonali na boisku. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogliśmy wrócić do Paryża na nasz stadion, który wypełnił się kibicami.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *