24.09.2023, g. 20:45
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Marseille
Do meczu pozostało:
1dn.2godz.4min.
11.62 X4.20 24.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Xavi Simons wyrzucony ze zgrupowania kadry

Xavi Simons podczas trwającego jeszcze zgrupowania kadr narodowych wpadł w nie lada kłopoty. Piłkarz Paris Saint-Germain wraz z innymi kolegami z reprezentacji został wyrzucony, a wszystko przez złamanie protokołów dotyczących COVID-19.

Xavi Simons i zabawa na młodzieżowej kadrze Holandii

18-latek oraz grupa mniej znanych kolegów z kadry Holandii postanowili zaprosić do jednego z hotelowych pokoi dziewczynę, co niestety nie uszło uwadze sztabowi szkoleniowemu czy osobom postronnym. Zawodnicy złamali przede wszystkim panujące od ponad roku reguły, których celem jest ograniczanie transmisji wirusa. Xavi Simons i czwórka innych zawodników za to zachowanie zostali karnie wyrzuceni ze zgrupowania kadry do lat 19.

Xavi Simons walczący o pozycję

Młody Holender mniej obeznanym kibicom może wydawać się anonimowy, aczkolwiek należy pamiętać, że w 2019 roku przechodził do Paris Saint-Germain jako jeden z największych talentów szkółki FC Barcelony. Na względy czy to Thomasa Tuchela czy teraz Mauricio Pochettino jeszcze jednak nie zapracował. W sezonie 2020/21 zagrał tylko w jednym meczu ligowym.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *