31.07.2022, g. 19:45
Superpuchar Francji
PSG vs Nantes
Do meczu pozostało:
32dn.9godz.57min.
11.37 X5.10 27.90 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Kylian Mbappe

Kylian Mbappe odrzucił kolejną ofertę przedłużenia kontraktu?

W czasie, gdy Real Madryt desperacko walczył o pozyskanie Kyliana Mbappe, ten miał odrzucić kolejną propozycję Paris Saint-Germain w sprawie nowej umowy. Jak podaje „Le Parisien”, młody Francuz mógłby zarobić ogromne pieniądze.

Prawie 100 mln brutto za usługi Mbappe

Marzenie Mbappe o przejściu do Realu Madryt musi być naprawdę silne, ponieważ wspomniane „Le Parisien” informuje aż o 90 milionach euro brutto, które władze paryżan mieli ostatnio wyłożyć na stół i które atakujący miał natychmiastowo odrzucić Łatwo więc policzyć, że na rękę 22-latkowi przysługiwałoby równe 45 milionów euro, dzięki czemu wyprzedziłby nawet Leo Messiego na liście płac. Mbappe pozostaje jednak nieugięty.

Na stole było nawet 200 milionów euro?

W tym momencie wiemy już, że kolejny sezon Kylian Mbappe spędzi w ekipie wicemistrzów Francji. Wiele mediów podawało także, że „Królewscy” o pozyskanie 22-latka walczyli niemal do ostatnich godzin okienka, a do PSG miała wpłynąć trzecia oferta, opiewająca na 200 milionów euro. Paryżanie po raz trzeci nawet nie odpowiedzieli, co wiązało się z odrzuceniem propozycji. Prezes i jego ludzie cały czas chcąc powalczyć o przedłużenie kontraktu Francuza.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.