09.12.2023, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Nantes
Do meczu pozostało:
5dn.9godz.28min.
11.20 X7.00 211.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Saga związana z ewentualnym odejściem Kyliana Mbappe z drużyny Paris Saint-Germain wkrótce może znaleźć swój koniec. Jak informują zarówno hiszpańskie, jak i francuskie media, Real Madryt złożył pierwszą oficjalną ofertę kupna 22-latka. Rozbieżności jest jednak cały czas sporo.

Mbappe ceniony przez Real Madryt

Mimo, że Kylian Mbappe jest związany kontraktem z ekipą z Paryża tylko do czerwca 2022 roku, to podawana kwota zaproponowana przez wicemistrzów Hiszpanii może przyprawiać o zawrót głowy. Większość informacji podawanych przez wiarygodnych dziennikarzy – Josepa Pedrerola czy Fabrizio Romano, kręci się wokół 160 milionów euro. PSG chcąc sprzedać Mbappe może jednak usiąść do ostrych negocjacji, ponieważ z ewentualnej sprzedaży atakującego trzeba odjąć 35 milionów, które zapewniło sobie AS Monaco.

PSG jeszcze się zastanawia?

Najwięcej różnic w podawanych rewelacjach koncentruje się na odpowiedzi ze strony paryżan. Znaczna część hiszpańskich dziennikarzy podaje, że Paris Saint-Germain cały czas analizuje ofertę madrytczyków i jeszcze nie udzieliło formalnej odpowiedzi. Z kolei francuskie źródła zarzekają się, że prezes PSG, miał natychmiastowo odrzucić propozycję 160 milionów euro, licząc zarówno na większe pieniądze, ale i na przekonanie Mbappe do pozostania i późniejszego przedłużenia umowy.


One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *