10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
21dn.0godz.14min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Kylian Mbappe

Mbappe miał zakomunikować swoją decyzję kolegom z szatni

Każda informacja na temat przyszłości Kyliana Mbappe przedstawia nam całkowicie inny obrót wydarzeń. Tym razem atmosferę podgrzała informacja hiszpańskiego radia SER. Informacja pracujących tam dziennikarzy wskazuje na to, że o decyzji atakującego wiedzą już koledzy z szatni.

Mbappe z chęcią wygrania Ligi Mistrzów

Audycja radia SER wskazuje przede wszystkim, że niespełnionym celem Mbappe jest podniesienie pucharu za zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Teraz, gdy do Paryża przyszli tacy zawodnicy jak Leo Messi czy Sergio Ramos o to ma być zdecydowanie łatwiej. To miało ostatecznie przekonać 22-latka do pozostania w Paris Saint-Germian jeszcze przez rok. Tę informację sam zawodnik miał przekazać swoim kolegom z szatni. Jeśli tak się stanie, to Mbappe opuści Francję za darmo w 2022 roku.

Rzekome spotkanie z prezesem klubu

Co ciekawe, inne hiszpańskie źródło cały czas upiera się przy tym, że mistrz świata z 2018 roku postanowił opuścić Paryż, o czym ma poinformować samego prezesa PSG. Zawodnik miał poprosić nawet o spotkanie z władzami klubu, ale do tej pory nie wiemy, czy rzeczywiście do takiej konfrontacji doszło. Rozwiązanie przyszłości Mbappe poznamy w najbliższych dwóch tygodniach.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *