28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.14godz.0min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
PSG Kurzawa

Layvin Kurzawa w Lyonie, Draxler w Bundeslidze?

Layvin Kurzawa oraz Julian Draxler mogą na dniach opuścić PSG. Paryżanie po zakontraktowaniu kilku światowej klasy zawodników oraz najlepszego piłkarza Leo Messiego muszą odchudzić kadrę. Lekarstwem ma być wytransferowanie Kurzawy oraz Draxlera.

Layvin Kurzawa – dwunastokrotny reprezentant Francji ma przenieść się do Olympique Lyon. Francuz ustalił już warunki kontraktu i do sfinalizowania umowy potrzebna jest jeszcze zgoda PSG. Kurzawa ma ważny kontrakt z klubem, który będzie trwał do 2024 roku. Wcześniej boczny obrońca łączony był z tureckimi klubami.

Julian Draxler to drugi zawodnik, który na dniach może opuścić PSG. Jak informują niemieckie media PSG zezwoli na transfer do zespołu, który zapłaci min.20 milionów Euro. Do zawodnika spłynęły pierwsze propozycje transferowe, ale konkretów brakuje ze względu na bardzo duże wynagrodzenie reprezentanta Niemiec. Draxler w PSG zarabia 8 milionów Euro na sezon. Sam Draxler po przyjściu Messiego wyraził większa ochotę do pozostania w klubie.

Jak potoczą się losy zawodników PSG przekonamy się na dniach.


2 Comments

  1. Bee! Reply

    Draxler ostatnio kilka razy się pokazał ze świetnej strony, jego byłoby mi żal, a Kurzawe oddać jak najszybciej, nawet dopłacając.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *