30.09.2023, g. 17:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Clermont Foot vs PSG
Do meczu pozostało:
4dn.7godz.16min.
16.50 X5.00 21.40 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino przed Strasbourgiem

Mauricio Pochettino zabrał głos na konferencji prasowej przed spotkaniem ze Strasbourgiem. Szkoleniowiec PSG wypowiedział się o powrocie kibiców, Leo Messim oraz rywalizacji w zespole.

Mauricio Pochettino o powrocie na stadion kibiców

„Nasz sen się spełnia. Kibice wracają na stadion i czekałem na to od momenty powrotu do klubu. Fani byli fantastyczni podczas pierwszego spotkania i są źródłem wielkiem radości.”

O składzie 

Kiedy kilku zawodników przychodzi do składu to niekoniecznie jest to łatwe dla trenera i sztabu. Mamy nowych zawodników i to jest nasza praca, by odpowiednio szybko wkomponować ich w naszą grę i system. Priorytet jutro to zdobycie trzech punktów i musimy być skupieni na tym zadaniu.”

O rywalach

„To bardzo ważne spotkania. Wygraliśmy pierwszy mecz i potrzebujemy tej samej energii i motywacji, by wygrać drugie spotkanie. Mamy respekt przed przeciwnikiem, ale chcemy zagrać to co najlepiej potrafimy.”

O Leo Messim 

„Jesteśmy szczęśliwi, podobnie jak nasi kibice, że Leo jest z nami. To wielka sprawa mieć możliwość trenowania takiego zawodnika, powitania go w rodzinie PSG. Jego przyjście dało nam wielką energię. Mamy nadzieję, że pomoże nam zdobyć wszystkie wyznaczone cele.”


One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *