20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.41min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Javier Pastore

Javier Pastore o przyjściu Messiego

Przyjście Leo Messiego do PSG poruszyło lawinę informacji i opinii wśród kibiców oraz byłych piłkarzy związanych z PSG. Jedną z osób, która zabrała głos był Javier Pastore. Zobaczcie co powiedział zawodnik.

Javier Pastore:

„Byłem pewny, że Leo Messi przyjdzie do PSG. Ambicje klubu zawsze są wielkie i rosną z roku na rok. PSG chce mieć najlepszych piłkarzy i takiego właśnie pozyskało. Na ten moment PSG posiada trzech z pięciu najlepszych na świecie piłkarzy. To będzie fantastyczne dla całej ligi, że Messi będzie grać w PSG.

W czasie gdy graliśmy w reprezentacji prezydent Nasser zawsze pytał nas o Messiego i rozmawiał z nami na jego temat.Chciał byśmy mu przekazali, że PSG czeka na Messiego. To zawsze był dla niego wspaniały zawodnik. Messi? To bardzo miły i spokojny człowiek, poznałem go, gdy miałem 23 lata. On zmienił wiele nawet gdy się nie odzywał w szatni. W momencie w którym stał się ważnym graczem przejął rolę wychowawcy. Przemawiał w szatni, wiedział, że ma rolę mentora do spełnienia. Nabrał pewności siebie i jest teraz wielkim liderem.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *