24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.13godz.57min.
16.50 X4.75 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauro Icardi

[TRANSFER] Leo Messi IN – Mauro Icardi Out?

Leo Messi – nazwisko argentyńskiego napastnika odmieniane jest w ostatnich dniach przez wszystkie języki świata. Zawodnik nie podpiszę nowego kontraktu z Barceloną a to z kolei uruchomiło lawinę spekulacji dotyczącej przyszłości zawodnika.

Według francuskich źródeł L’Équipe Messi przybędzie do Paryża, by przejść testy medyczne w ciagu najbliższych godzin. Na zawodnika czeka 2 letni kontrakt z opcją przedłużenia o rok. Umowa została uzgodniona z otoczeniem zawodnika, któremu przewodzi Jorge Messi. Messi miałby zarabiać 25 milionów Euro za sezon plus bonusy.

Zawodnik stałby się najlepiej opłacanym zawodnikiem obok Neymara w kadrze PSG

Przyjście Messiego prawdopodobnie oznacza pożegnanie z Mauro Icardim. Nie jest tajemnicą, iż obaj panowie nie przepadają za swoim towarzystwem i wielce prawdopodobne jest poświęcenie młodszego Argentyńczyka po którego miałaby się zgłosić Roma.

Powrót do Włoch dla Icardiego uzależniony jest od lawiny, którą ma wywołać transfer Lukaku do londyńskiej Chelsea. Za Belga Inter Mediolan chciałbym sprowadzić z Romy Edina Dżeko, natomiast weterana włoskich boisk miałby zastąpić właśnie Mauro Icardi. O napastnika miał zabiegać nowy trener Romy Jose Mourinho.


Share

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *