24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.9min.
17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Presnel Kimpembe

Presnel Kimpembe: Chcemy dobrze zacząć sezon

Presnel Kimpembe zabrał głos przed sezonem w Ligue 1. Paryżanie przegrali spotkanie z Lille w ramach superpucharu a teraz wracają do rozgrywek ligowych. Zobaczcie co powiedział nasz obrońca.

Presnel jak się czujesz przed startem sezonu? 

Presnel Kimpempe: Czuję się dobrze na początku sezonu. Na ten moment wszystko idzie dobrze. PSG to mój klub, klub w którym dorastałem i nauczyłem się wszystkiego. Dla mnie to wielka przyjemność, ponieważ mogę kontynuować karierę w miejscu w którym się wychowałem.

Czujecie się zawiedzeni początkiem?

To boli, ponieważ na szali było trofeum do zdobycia. Chcieliśmy wrócić z trofeum, ale nie udało się nam wygrać spotkania. Musimy patrzeć pozytywnie. Jesteśmy na początku sezonu, na początku przygotowań. Damy z siebie wszystko w kolejnych spotkaniach.

Przed nami pierwsze spotkania z Troyes 

WIdzieliśmy, że zły początek sezonu potrafi skomplikować nam cały sezon. Straciliśmy punky w głupi sposób i nie chcemy, by to się powtórzyło. Wiemy o co gramy z Troyes. Są na fali, ponieważ awansowali do Ligue 1, ale nie będzie taryfy ulgowej z naszej strony. Chcemy zaliczyć dobry start sezonu.

Na stadiony wrócą kibice. Jak się z tym czujesz?

Dla mnie to zrobi wielką różnicę. Kibice to dwunasty zawodnik i są bardzo ważni dla nas. Zeszły sezon bez kibiców nie był łatwy. Czuliśmy ich brak i to też nie dodawało nam otuchy. W trudnych momentach w spotkaniach brakowało nam dopingu. Mam nadzieję, że wrócą szybko i pomogą nam wygrywać spotkania.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *