10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
21dn.0godz.26min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Idrissa Gueye

Idrissa Gueye: Walka o skład będzie ciężka

Idrissa Gueye zabrał głos przed rozpoczęciem sezonu. Pomocnik PSG wypowiedział się o przygotowaniach, rywalach oraz swojej formie. Zobaczcie co powiedział senegalski pomocnik.

Idrissa Gueye o Lille 

„Będziemy chcieli w tym spotkaniu pokazać determinację oraz walkę. Chcemy dobrze zacząć dobrze sezon, ale trzeba pamiętać, że gramy z bardzo dobrym zespołem. Chcemy wygrać trofeum.

O wyjazdowym spotkaniu

„Cieszymy się, że przyjdą kibice, ponieważ czekamy na nich. W zeszłym sezonie było bardzo ciężko bez kibiców, więc cieszymy się, że będą kibice na trybunach i zagramy przy publiczności. Chcemy wygrać puchar dla kibiców.”

O przygotowaniach

„Były nieco inne niż zwykle, ponieważ widzieliśmy wiele jakości w młodych zawodnikach. Wszyscy oni pracowali bardzo dobrze i słuchali starszych zawodników. Młodzież pokazała, że może być częścią tego składu. Pracowaliśmy nad fizycznością, techniką oraz taktyką. Mieliśmy absencje naszych liderów, ale inni zawodnicy pokazali, że mogą ich zastąpić. Pracujemy razem i mamy nadzieję, że da nam to bardzo dobrą formę.”

O transferach 

„Widziałem, że Achraf przyjdzie do naszego zespołu, grałem przeciwko niemu w reprezentacji i będzie to bardzo dobry zawodnik, który wiele nam pomoże. Daje wiele dobrego grając ofensywnie, zalicza sporo asyst oraz bramek. Wijnaldum to znakomity zawodnik. Grałem przeciwko niemu gdy byłem w Evertonie, niedawno wygrał Ligę Mistrzów. Mamy nadzieję, że pomoże nam wygrywać trofea. Walka o miejsce w składzie będzie bardzo ciężka, ale musimy pracować, by zasłużyć na grę.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *