12dn.14godz.4min.
13.00 X3.60 22.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
PSG

Remis PSG w drugim sparingu

PSG zremisowało w drugim sparingu 2:2 z zespołem Chambly. Z zawodników z pierwszego składu zagrał Keylor Navas, Idrissa Gueye oraz Mauro Icardi, który strzelił jedną z bramek.

Paryżanie ponownie przetestowali młodzież wspartą zawodnikami z pierwszego składu. Tym razem nie udało się wygrać a spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Wynik otworzył Mauro Icardi, który pewnie wykorzystał rzut karny w 19 minucie spotkania. Wynik ten utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie rywale wyrównali po 12 minutach jej trwania. Bramkę dla gości zdobył Guillaume Heinry.  Pięć minut później PSG ponownie wyszło na prowadzenie. Drugiego gola w przygotowaniach do sezonu zdobył Xavi Simons. Zawodnik ten wyrasta na największego wygranego okresu przygotowawczego dla młodych graczy i niewykluczone, że Mauricio Pochettino będzie częściej stawiać na zawodnika w sezonie ligowym. W końcówce spotkania rywale wyrównali i mecz zakończył się remisem.

Dla PSG był to drugi mecz sparingowy, ale kolejny rozgrywany juniorskim składem. Przed nami spotkania z niemieckim Augsburgiem (21.07) oraz włoską Genoą (24.07), w których powinni już zagrać gracze z pierwszego składu.