09.12.2023, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Nantes
Do meczu pozostało:
5dn.9godz.49min.
11.20 X7.00 211.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
PSG

PSG wygrywa w sparingu

PSG rozegrało pierwszy sparing tego lata. Rywalem było Le Mans a Paryżanie pomimo nieobecności wielu gwiazd nie mieli problemów z pokonaniem rywali 4:0.

Spotkanie rozegrane zostało w centrum treningowym PSG a Mauricio Pochettino zdecydował się na wystawienie ustawienia 4-4-2 z czego pięciu graczy było wychowankami akademii PSG. W zespole zadebiutował Hakimi, który zaliczył asystę.

Pierwszą bramkę w sparingu zdobył Mauro Icardi, który po strzale głową rozpoczął festiwal strzelecki w sparingu. Bardzo dobrze grał w tym okresie Julian Draxler.  Na 2:0 po akcji Hakimiego bramkę zdobył Gharbi.

W drugiej połowie Paryżanie ponownie testowali młodzież i to właśnie oni doprowadzili do strzelenia kolejnych bramek.Fadiga strzelił na 3:0 a na 4:0 gola zdobył Xavi Simons. Paryżanie zakończyli spotkanie z czterema bramkami na koncie i było to bardzo dobre przetarcie sparingowe jeśli chodzi o sprawdzenie młodzieży. Czekamy na poważniejsze wyzwania i prezentacje nowych gwiazd PSG Sergio Ramosa oraz Gianluigiego Donnarummy.


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *