28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.12godz.48min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Sergio Ramos

Sergio Ramos: Musimy mierzyć wysoko

Sergio Ramos podpisał kontrakt z PSG, który łączy go z klubem na kolejne dwa sezony. Zobaczcie co powiedział w wywiadzie dla oficjalnej strony klubu. 

Sergio Ramos:

„To wyjątkowy dla mnie dzień, ponieważ dołączyłem do PSG. Jest to wielka zmiana w moich życiu, ale również nowe wyzwanie. Jestem dumny, że mogę być tutaj. Przyszedłem do PSG z wielkim pragnieniem wygrywania. Chce ciężko pracować i wygrywać trofea. PSG należy do elity klubów w Europie. Wiele osób pracowało i pracuje na sukces w ostatnich latach. Widać, że są tutaj zawodnicy, którzy są silni i mogą dać sukces. Dla mnie to również jest szansa, by rosnąć razem z nimi”.

Następnie Sergio Ramos opowiedział o swych motywacjach związanych z grą w PSG

„Zaczynam każdy sezon z taką samą motywacją, dla mnie wielkie wyzwanie by od początku przygotowań mieć wielką determinację, to samo pragnienie wygrywania. Dlatego tutaj jestem, ponieważ chce wygrywać spotkania i trofea. Czeka nas wiele wyrzeczeń, wiele zobowiązań, ale to część mojej osoby.Myślę, że dam zespołowi doświadczenie, dojrzałość i ciężko pracę.Lubię mieć poczucie poświęcenia dla celu, który wspólnie mamy osiągnąć. Dam z siebie wszystko by wygrywać.”

„Dzisiaj jesteśmy częścią klubu, który chce wygrywać wszystko. Piłka nożna to nie jest nauka i nie da się wszystkiego zaplanować, ale zrobimy wszystko, by wygrywać spotkania. Musimy dać z siebie wszystko i nie żałować niczego na zakończenie sezonu. Musimy celować w wielkie rzeczy, ponieważ. tylko tak możemy je osiągnąć.”

 


2 Comments

  1. Bee! Reply

    I o to chodzi, wreszcie do klubu przyszedł ktoś kto ma silną psychikę, ktoś kto nie będzie odstawiać nogi, i nie będzie chować się po krzakach jak przyjdzie grać z kimś silnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *