21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.18godz.49min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino:Jesteśmy zawiedzeni

Mauricio Pochettino zabrał głos po ostatnim spotkaniu w seoznie. Paryżanie wygrali swoje spotkanie, ale nie wystarczyło to do obrony tytułu, ponieważ swój mecz wygrało Lille, które został mistrzem Francji.
Oto co miał do powiedzenia szkoleniowiec.

Mauricio Pochettino:

„Jesteśmy zawiedzeni, ponieważ wierzyliśmy, że wszystko może się zdarzyć w Angers. Niestety nie udało mi się zabrać punktów Lille. Myślę, że zagraliśmy dziś profesjonalnie i wygraliśmy, ale nie wystarczyło to by wygrać tytuł. Nie zrobiliśmy wystarczająco dużo, by być pierwszą drużyną w tabeli. Jesteśmy bardzo smutni.
Myślę, że wiele wydarzyło się w styczniu. Moje przybycie sprawiło, że nie mieliśmy czasu na pracę, graliśmy co trzy dni a zawodnicy łapali kontuzje. Mimo tego dotarliśmy do półfinału Ligi Mistrzów, wygraliśmy Puchar Francji i Superpuchar. Wszystkie wygrane były ważne dla zespołu, ale PSG zawsze będzie zawiedzione jeśli nie będzie mistrzem Francji w danym sezonie.
Musimy użyć doświadczenia z tego sezonu w przyszłości, musimy zmienić trochę rzeczy i wrócić do gry o trofea. To niezwykle ważne, by po takim trudnym momencie klub znalazł siłę, by iść do przodu i stawać się lepszym w kolejnych latach. Czeka nas ciężka praca i zobaczymy co nam to przyniesie.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *