20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.52min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Wygrać i mieć nadzieję

Mauricio Pochettino zabrał głos na ostatniej konferencji przed spotkaniem ligowym w tym sezonie. Argentyński szkoleniowiec opisał jak czuje się zespół oraz jakie są morale w zespole.

Mauricio Pochettino o morale zespołu

„Myślę, że patrzymy naprzód i jesteśmy zdeterminowani przed tym ostatnim spotkaniem. Nie mamy wszystkiego w swoich rękach, ale trzy punkty to obowiązek dla naszego zespołu jeśli chcemy jeszcze liczyć się w walce o tytuł. Zobaczymy co się wydarzy w meczu Lille, ale wierzymy, że wszystko rozegra się fait play. W piłce zawsze trzeba wierzyć i jeśli wygramy swoje spotkanie to tylko wiara nam pozostanie. Wierzę, że jutro wszyscy dadzą z siebie wszystko.”

O przygotowaniach

„Nie mieliśmy zbyt dużo czasu na przygotowania po Pucharze Francji. Mieliśmy trochę pracy w analizie video oraz lekkim treningu. Mamy motywacje, ponieważ wiemy czego potrzebujemy w tym spotkaniu. Najważniejsza rzecz to duch zespołu i musimy go pokazać w niedzielę. Damy z siebie wszystko.”

O tytułach 

„Trofea są bardzo ważne dla klubu, kibiców, zarządu i sztabu. Kiedy grasz w PSG to potrzebujesz wygrywać. Postaramy się wygrać w niedzielę i mieć nadzieję, że wygra również Angers. PSG jako zespół chce wygrywać każde rozgrywki. Kiedy się to nie udaje to frustracja i rozczarowanie jest bardzo wielkie. Myślimy jednak pozytywnie przed niedzielą.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *