21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.19godz.11min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Manuel Locatelli: „PSG ma wizerunek wielkiego klubu”.

Nie skończył się jeszcze obecny sezon rozgrywek, a w mediach już huczy od licznych plotek transferowych. Z kilkoma z nich związane jest PSG. Mowa tutaj między innymi o Manuelu Locatellim.

Związek idealny?

Włoch rozgrywający dobry sezon we włoskim Sassuolo jest wymieniany jako jeden z potencjalnych wzmocnień środka pola. Poza nim mówi się jeszcze o młodym francuzie- Eduardo Camavindze, jako wzmocnienie ataku powrócić do klubu miałby Kalimuendo. Wracając jednak do Włocha, na łamach jednej z włoskich gazet dość entuzjastycznie wypowiedział się o rzekomym zainteresowaniu PSG- „Jeśli widzisz jak Veratti, Florenzi czy Kean zdobywają trofea w tym klubie, sam chciałbyś do nich dołączyć. Dla mnie PSG jest na tym samym poziomie co inne europejskie kluby” – wypowiedział się tajemniczo.

Czyż nie byłby to dobry ruch? Stosunkowo młody zawodnik, mający sporo atutów, między innymi wzrost, prawie 1,9m. Dodatkowo przemawia za tym fakt, że zna go Leonardo, który ceni sobie zawodników z którymi pracował. Jego defensywne nastawienie może być względne, potrafi zdobywać bramki, włączyć się do akcji ofensywnej. Dla samego zawodnika, jak już wspominał, ciekawy byłby sam kierunek, zapewnienie sobie gry w europejskich pucharach, czy gra z najepszymi. Z aklimatyzacją też nie powinno być problemu, Marco z pewnością zadbałby o jego samopoczucie w PSG. Z pewnością przydałby się ktoś taki w środku pola. Szczególnie, że póki co w klubie mamy dwie typowe „6” , są nimi Danilo i Gueye, wzmocnieni rywalizacji na tej pozycji z pewnością by nie zaszkodziło.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *