16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.15godz.16min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: To jest nasz puchar

Mauricio Pochettino zabrał głos na przedmeczowej konferencji prasowej. Argentyńczyk wypowiedział się przed spotkaniem z Angers w ćwierćfinale Pucharu Francji. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener.

Mauricio Pochettino o Angers

„Puchar Francji to specjalne rozgrywki dla Paryża i zawodników grających w PSG. Jesteśmy przywiązani do rozgrywek i to jest nasz puchar. Wiemy, że pokonać rywali nie będzie łatwo, ale chcemy być w półfinale. Musimy zagrać dobrze jeśli chcemy się tam znaleźć. Dokonamy pewnych zmian w składzie w porównaniu do ostatniego spotkania.”

O Mbappe i Verrattim 

„Mamy nadzieję, że Kylian będzie w stanie kontynuować swoją formę z ostatnich spotkań. Gra świetnie i pomaga cały czas zespołowi. Verratti ma sporo pecha, przeszedł Covid, potem miał kontuzję na reprezentacji. Aktualnie również ma problem. Musimy doprowadzić go do 100% zdrowia, ponieważ przed nami ważne spotkania.”

O presji 

„Największą presję nakładamy sami na siebie. Musimy skupić się na sobie a nie na tym co mówią inni o nas. Mamy swoje ambicje, skład jest wymagający i sami chcemy zajść jak najwyżej w każdych rozgrywkach.”

O formie fizycznej zespołu

„Ze sztabem medyczny ocenimy siły i przygotowanie zawodników. Musimy mocno pracować nad analizą, ponieważ chcemy być jak najlepiej przygotowani. Jestem zadowolony z tego jak się prezentujemy do tej pory. Myślę, że zespół jest w formie biorąc pod uwagę warunki w jakich przyszło nam grać.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *