2dn.20godz.33min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
PSG

[SKRÓT MECZU]PSG przegrywa 0:1, awans w LM

Paryżanie po wygranej w lidze zmierzyli się w Lidze Mistrzów z Bayernem. Rewanżowe spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie a PSG miało przewagę w postacie wygranej w pierwszym spotkaniu.

Od początku spotkanie było żywe i aktywne z obu stron. W PSG brylowali Neymar, Mbappe oraz Di Maria, u gości świetnie grał Muller. Paryżanie szybko doszli okazji strzeleckich. Sytuację z Neuerem nie wykorzystał Mbappe. Chwilę później sprawę w swoje ręce wziął Neymar. Uderzenie z pola karnego zatrzymało się na poprzeczce niemieckiej bramki. Kilka minut później ponownie duet NeymarMbappe w rolach głównych. Francuz wyłożył piłkę Brazylijczykowi, który w sytuacji sam na sam trafił w słupek. W odpowiedzi niemiecka drużyna zdobyła pierwszą bramkę w spotkaniu. Centra z lewej strony trafiła do Mullera w polu karnym, napastnik oddał piłkę Alabie, ale Navas zatrzymał strzał obrońcy. Dobitka z główki Motinga była skuteczna i Bayern prowadził 1:0.

W drugiej połowie Bayern od razu ruszył na bramkę PSG. Próbował Muller oraz Moting, na skrzydłach świetnie grali Sane oraz Coman, ale ich dośrodkowania nie były dokładne. W odpowiedzi świetną akcję przeprowadził Di Maria, który zagrał wzdłuż lini bramkowej a dwa metry przed bramką Neymar nie sięgnął piłki, by móc skierować ją do siatki. Kolejne minuty to ciągły napór Bayernu oraz szybkie kontry PSG. Po jednej z nich Mbappe zdobył bramkę, ale nie została ona uznana przez sędziego Orsato. Do końca spotkania Bayernowi zabrakło konkretów pod bramką Navasa i spotkanie zakończyło się wygraną Bayernu 1:0. Dzięki wygranej 3:2 w pierwszym spotkaniu do dalszej fazy awansowało PSG.