28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.11godz.41min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino przed Bayernem

Mauricio Pochettino wypowiedział się przed spotkaniem z Bayernem Monachium. Szkoleniowiec PSG zabrał głos przed hitowym starciem w Lidze Mistrzów. Zobaczcie co miał do powiedzenia szkoleniowiec. 

Pochettino o faworycie 

„Wszystko jest możliwe w systemie mecz i rewanż. Bayern to jeden z najlepszych klubów w Europie czy też na świecie. Chcemy wygrać Ligę Mistrzów i mamy środki, by to wykonać.”

O Bayernie 

„Każdy zespół ma swoją charakterystykę. Bayern gra wysoko na murawie i starają się grać szybko na skrzydłach, gdzie mają świetnych skrzydłowych. Dla nas to będzie kwestia balansu w grze. Musimy znaleść odpowiednie ustawienie, by przeciwstawić się rywalowi. W sobotnim spotkaniu zabrakło nam zamknięcia rywalowi zmian stron, teraz musimy się tego wystrzegać.”

O Paryskiej sile 

„Ludzie skupiają się na zawodnikach w zespole, ale my mamy wielu zawodników, którzy mogą zrobić różnicę w takim spotkaniu. Mówię tutaj zarówno o zawodnikach wchodzących z ławki jak i grających od pierwszej minuty. Wszyscy chcemy wrócić z Monachium z dobrym wynikiem.”

O absencjach

„Obie ekipy mają swoje problemy. Mamy globalny kryzys i każdy musi radzić sobie w tych trudnych czasach jak może. My musimy zaadaptować się do warunków jakie mamy. Kontuzje, zawieszenia, to wszystko zdarza się w piłce. Jesteśmy na to gotowi.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *