20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.57min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Julian Draxler

Julian Draxler: Gotowy na ostatnią rundę

Julian Draxler udzielił wywiadu oficjalnej stronie PSG. Niemiecki pomocnik opowiedział o swej przygodzie z PSG, ambicjach oraz osobistych przemyśleniach na temat swego pobytu w klubie. Zobaczcie co miał do powiedzenia zawodnik.

Julian przybyłeś do PSG w 2017 roku. Jak się tutaj czujesz?

Czas szybko ucieka, ponieważ to już ponad 4 lata odkąd tutaj jestem. Jestem szczęśliwy, ponieważ lubię klub, kolegów z drużyny i samo miasto. Zespół pomógł mi mocno i szybko zacząłem uczyć się francuskiego, by móc komunikować się ze wszystkimi. Paryż zrobił na mnie ogromne wrażenie, szczególnie w sytuacji gdy przybywałem z małego miasta.

Masz imponujący start w tym sezonie. 4 strzały = 4 gole 

Wszystko zależy od miejsca na boisku w którym gram. Jeśli mogę grać wyżej to wtedy dostaję więcej szans pod bramką przeciwnika. Jestem takim zawodnikiem, że mogę grać na różnych pozycjach w zależności od tego co zespół potrzebuje. To był dobry start dla mnie i mam nadzieję, że będę mógł to kontynuować. Jest tyle jakości w ataku PSG, że muszę mocno się starać, by moja jakość została dostrzeżona. Ze swej aktualnej roli jestem zadowolony.

Ciężko jest wygrywać we Francji, ponieważ nic nie jest zagwarantowane? Zgodzisz się z tym?

Tak, zgadzam się. Czasami we Francji ludzie myślą, że łatwo jest wygrać ligę czy też puchar ponieważ jesteśmy PSG. Cały zespół pracuje bardzo ciężko i dlatego jest to możliwe. Ten rok jest trudniejszy, jest duża rywalizacja w lidze. Przed nami wielkie wyzwania, ale zrobimy wszystko by wygrać ligę i inne rozgrywki.

Awans kosztem Barcelony dał wam energię oraz pewność siebie? 

Barcelona to wielki zespół. Wygraliśmy 4:1 grając bardzo dobrą. Po eliminacji takiego zespołu, rzeczywiście nabraliśmy pewności siebie. Jesteśmy gotowi, by podjąć wyzwanie w tym rozgrywkach. Zostało wiele spotkań , ale mamy pewność fizyczną oraz mentalną przed tymi spotkaniami.

Przed wami mecz z Bayernem. Dla Ciebie to dodatkowa motywacja?

Nie było to dla nas najlepsze losowanie, ponieważ Bayern gra bardzo dobrą piłkę i broni tytułu. Mają świetnych zawodników na każdej pozycji. Myślę, że rywalizacja będzie bardzo wyrównana i o wyniku zadecydują malutkie detale. Zespół jest gotowy na to spotkanie i damy z siebie wszystko.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *