16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.16godz.33min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Kylian Mbappe

Kylian Mbappe: Staram się przekraczać limity

Kylian Mbappe przy okazji spotkań reprezentacyjnych porozmawiał z oficjalną stroną UEFA. Zobaczcie co miał do powiedzenia młody Francuz wokół którego w ostatnim czasie zrobiło się sporo szumu z uwagi na potencjalny transfer i słabsza formę w reprezentacji.

Kylian Mbappe:

„Myślę, że jestem ambitną osobą. Zawsze staram się dojść do swoich limitów i dawać z siebie maksimum. Dzięki temu wiem, gdzie taka droga i postępowanie mnie zaprowadzi. Przez długi czas w drużynach młodzieżowych ludzie mówili mi, że jest nie strzelam wystarczająco dużo bramek. W piłce w dzisiejszym świecie musisz strzelać, by utrzymać się na pewnym poziomie. By to robić, trzeba pracować na treningach. Kiedy masz problemy, nikt nie jest w stanie Ci pomóc, ponieważ musisz sam być silny mentalnie i zrobić wszystko, by zrozumieć swoje błędy oraz to co chcesz osiągnąć. Wychodząc dziś na murawę powtarzam sobie, że chcę dać z siebie wszystko co mam. 

Kylian Mbappe podzielił się również wspomnieniem na temat Mistrzostw Świata

„Chce wygrać ten turniej drugi raz. Mistrzostwa Świata to cel, to coś na co pracujesz od dłuższego czasu. Gdy to zdobędziesz możesz mówić, że doszedłeś na szczyt. Jestem szczęściarzem, ponieważ mogłem tego doświadczyć mając 19 lat i takie doświadczenie pomoże mi na pewno w przyszłości jeśli chodzi o moją karierę. Wiem, że będą inne wyzwania, ale chciałbym znowu wygrać ten turniej.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *