28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.23min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Niepewna przyszłość Mbappe, zarząd traci cierpliwość, Florentino Perez czeka.

Nie od dzisiaj wiadomo o zainteresowaniu Realu Madryt młodym francuzem. Niestety, coś może być na rzeczy bo Mbappe nie wydaje się skory do szybkiego podpisania nowego kontraktu z PSG. Sytuacja zaczyna irytować Nassera Al-Khelaïfiego, który chciałby doprowadzić rozmowy do końca.

Kylian, który reprezentuje barwy stołecznego klubu od 2017 roku niedawno święcił swoją setną bramkę w Ligue 1. Włodarze liczą, że dobije do dwustu lub więcej w barwach klubu z Parc des Princes, niestety to nie takie oczywiste. Kontrakt francuza kończy się w czerwcu 2022 roku, nieoficjalne rozmowy już się odbywają, jednak brakuje konkretnych skutków. Widać, że Mbappe dalej nie wie czego chce, z jednej strony może liczyć na kosmiczne pieniądze w PSG, ale grę w słabszej lidze, lub pojechać do Madrytu i grać w klubie w którym zawsze marzył. Trudna decyzja, trzeba mu to przyznać, nie dziwi jednak zdenerwowanie zarządu i prezesa.

Pomimo wielu prób, brakuje przełomu, Mbappe nie chce dać jasnej odpowiedzi. W tej sytuacji należy się zastanowić, co będzie lepsze? Próbować dalej parafować z nim nowy kontrakt, ale narazić się na odmowę i odejście piłkarza za darmo. Czy sprzedać go, póki można na nim zarobić, z pewnością Florentino Perez skusiłby się na taki ruch. Szczególnie, że od dawna czai się na francuza, może nadszedł czas?

Dużo mówi też sytuacja z Neymarem, z nieoficjalnych, choć pewnych źródeł wiadomo, że Brazylijczyk niedługo ma parafować nową umowę. Skoro takiego kalibru zawodnik czuje się dobrze w klubie, w którym początkowo miał spore problemy, to gdzie leży problem Mbappe? Może to Real Madryt tak zaprząta jego myśli? Być może warto skupić się na budowaniu drużyny na Ney’u, a z zarobionych pieniędzy, plus zapewne zawodników w rozliczeniu zbudować ciekawy projekt. Niestety, pozostaje nam tylko czekać i patrzeć na rozwój sytuacji.


One Comment

  1. Bee! Reply

    Warto by było podać źródło tych informacji, bo mam nieodparte wrażenie, że to może pochodzić z, uwielbiających tworzyć sensacje, hiszpańskich mediów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *