21.05.2022, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Metz
Do meczu pozostało:
0dn.7godz.9min.
11.04 X21.00 212.50 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
PSG Rico

Awans PSG w liczbach

Sobotnie spotkanie w Pucharze Francji zakończyło się wygraną PSG 3:0. Zobaczcie jak prezentują się liczby z tego spotkania. Tradycyjnie zamykamy tym newsem temat ostatniego spotkania.

-48- 

Puchar Francji to rozgrywki w których PSG czuje się bardzo dobrze, ponieważ wygraliśmy to trofeum 13 razy. W czasie ostatnich 48 spotkań paryżanie zdobyli conajmniej jedną bramkę w tych rozgrywkach.

-500-

Druga bramka, którą strzelił Pablo Sarabia w sobotnim spotkaniu była bramką numer 500 w historii Pucharu Francji dla PSG. Sarabia to również specjalista od bramek w Pucharze Francji, ponieważ w ośmiu spotkaniach zdobył osiem bramek od czasu w którym dołączył do PSG.

-12- 

Dwanaście piłek odzyskał Leandro Paredes i potwierdził tym samym swój mocny wkład w spotkanie PSG. Był on najbardziej aktywnym zawodnikiem na murawie, mając 105 kontaktów z piłką. Skuteczność podań wynosiła 94 %

-3-

Sergio Rico zakończył spotkanie z czystym kontem. Jest to tym samym trzeci mecz z rzędu w którym Paryżanie nie tracą bramki. Rico obronił siedem prób rywali.


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.