01.03.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
AS Monaco vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.59min.
13.30 X3.75 22.05 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Pochettino Mauricio

Mauricio Pochettino: Jestem dumny z ducha zespołu

Mauricio Pochettino, Pablo Sarabia oraz Colin Dagba zabrali głos po wygranej z Bordeaux 1:0. Paryżanie utrzymali się w tabeli na drugim miejscu, ale wciąż brakuje słabszej formy rywali by zaatakować pierwszą pozycję. Zobaczcie co powiedzieli przedstawiciele PSG.

Mauricio Pochettino:

„To było wyjątkowo ważne spotkanie dla nas. Przy trudnych warunkach jakie ostatnio nas spotykają było niezwykle ważnym by dziś wygrać i myślę, żę zespół pokazał przy tym dobrą grę. Jestem szczęśliwy, że podnieśliśmy poziom po tym jak rywale zaatakowali. Broniliśmy dzisiaj dobrze, ale najważniejszy był duch zespołu.”

Pablo Sarabia:

„Kończymy dzień ważną wygraną dzisiaj, ponieważ Lille oraz Lyon wygrali swoje spotkania. Moja bramka? To świetna gra zespołu. Widziałem, że Gueye widział mój ruch, starałem się skupić na uderzeniu i uderzyć w róg bramki. To była ładna bramka.”

Colin Dagba:

„Naszym celem jest wygrywać jak najwięcej. Mamy dwie wygrane z rzędu i to jest dla nas dobre, ale chcemy więcej. Było dziś ciężko, ale udało się zakończyć mecz bez straty gola i to jest najważniejsze. Świetnie zagraliśmy przy bramce Sarabi. Cały zespół zrobił świetny ruch a potem użyliśmy skrzydeł.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *