20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.34min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Jesteśmy PSG i musimy być gotowi

Mauricio Pochettino zabrał głos przed ligowym spotkaniem z Dijon. Trener PSG wypowiedział się na temat spotkania, absencji oraz Neymara. Zobaczcie co miał do powiedzenia Boss PSG.

Mauricio Pochettino o Dijon

„Jesteśmy PSG i musimy być gotowi. Wiemy, że każde spotkanie teraz będzie dla nas ważne, ale również przeciwnicy będą czuć motywację. Nasze wyzwanie jest proste, musimy podejść z odpowiednim nastawieniem do tego spotkania. Chcemy wygrać na każdym froncie. Chcemy wygrać ligę i pozycja w tabeli nas teraz nie satysfakcjonuje. Musimy wygrać więcej spotkań niż przeciwnicy i powinno to dać pierwsze miejsce na koniec sezonu.”

Nieobecności w składzie

„Jest wielka różnica od spotkania z Barceloną. Wtedy brakowało nam świeżości i kreatywności w spotkaniu z Monaco. Mamy alternatywy dla Paredesa i Verrattiego. Zawodnicy, którzy będą na boisku wiedzą co mają robić i muszą znaleść rozwiązanie, by grać kreatywnie i kreować okazje bramkowe. Trenowaliśmy solidnie przed Dijon i mam nadzieję, że przełoży się do na grę w sobotę.”

O Neymarze? 

„Trzyma się protokołu i trenuje według zaleceń sztabu medycznego. Był dziś na murawie w czasie treningu i indywidualnie trenował. Jest w dobrym nastroju, szczęśliwy wykonując swoje zadanie.”

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *