25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
5dn.6godz.52min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Danilo Pereira

Danilo Pereira: Mamy zespół, który może wiele osiągnąć

Danilo Pereira od ostatniego okienka transferowego jest w PSG. To dobra okazja by przeprowadzić dłuższą rozmowę z zawodnikiem. Zobaczcie co miał do powiedzenia pomocnik dla oficjalnej strony klubu.

Danilo, jak przebiega Twoja integracja w klubie?

„Jestem tutaj od kilku miesięcy, ale mam wrażenie jakbym był tutaj od dawna. Integracja przebiegła pozytywnie, wszyscy ludzie związani z klubem są dla mnie mili i pomocni. Atmosfera jest bardzo dobra w szatni i to na pewno pomaga w integracji. Skupiam się na treningach zarówno indywidualnych jak i w grupie. To moja rutyna od czasu przyjścia do Paryża.”

Patrząc z boku wydaje się, że zespół jest mocno zjednoczony?

„Tak, wszyscy zawodnicy są bardzo mocni. Mamy wiele indywidualności np. Marquinhos, który jest niesamowicie silny, Keylor Navas w bramce to wspaniały bramkarz i skromny człowiek. Neymar, wspaniały zawodnik, który daje jakość. Mamy zespół, który jest w stanie dokonać wiele w tym sezonie.”

Co myślisz o klubie po tych miesiącach?

„To jestem z najlepszych klubów na świecie. Cele są bardzo wysokie, ale to normalne jeśli ma się ambicje i chęć wygrywania. To wielka sprawa być w środku tej przygody. Jesteśmy profesjonalistami i skupiamy się na celach drużyny.”

Jak zmieniła się sytuacja po przyjściu trenera Pochettino? 

„Zmianę obserwujemy w ostatnich dniach. Nie pracujemy ze sobą długo, ale robimy wiele w treningu, by wypełniać polecenia trenera w spotkaniach. Jego podejście to kontrola piłki i intensywność. To nam pasuje i musimy nad tym pracować każdego dnia.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *