09.12.2023, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Nantes
Do meczu pozostało:
1dn.20godz.54min.
11.25 X7.00 210.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Każdy mecz jest trudny

Mauricio Pochettino oraz Julian Draxler zabrali głos podsumowując spotkanie z Nice. Paryżanie wygrali 2:1 i zdobyli kolejne 3 punkty. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener oraz pomocnik PSG.

Mauricio Pochettino:

„Każde spotkanie jest ciężkie. Myślę, że biorąc pod uwagę warunki czyli 10 spotkań w 40 dni oraz sprawy związane z Covidem wyglądaliśmy nieźle. Jestem szczęśliwy, że zdobyliśmy trzy punkty i to jest najważniejsze. Jestem zadowolony, ponieważ pokazaliśmy dobrą mentalność. Walczyliśmy, by wygrać to spotkanie i to się udało. Teraz musimy zwrócić swoje głowy na Ligę Mistrzów i spotkanie z Barceloną. Będzie to ciężkie spotkanie, ponieważ kolejny raz zmierzymy się z wielkimi mistrzami.”

Julian Draxler:

„Było ciężko, ponieważ rywale dobrze grali. Próbowaliśmy znajdować przestrzeń i szukać swoich okazji. Finalnie myślę, że wygraliśmy zasłużenie. Brakuje nam kilku zawodników w składzie a niektórzy tak jak ja nie mają rytmu meczowego. Dziś zdobyliśmy trzy punkty i to się liczy najbardziej. Dla mnie najważniejsze było, że zagrałem od początku, ponieważ tego mi brakowało.Zespół jest najważniejszy i to, że strzeliłem bramkę w wygranym spotkaniu jest tylko dodatkiem. Dla nas nieważne jest kto strzela bramki.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *