05.03.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
Real Sociedad vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.0godz.12min.
12.60 X3.40 22.62 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Leonardo

Dele Alli zawita do Paryża?

Dele Alli po raz kolejny szuka możliwości odejścia z Tottenhamu. Zawodnik w kolejnym okienku transferowym łączony jest z PSG. Tym razem szanse na przejście są większe z uwagi na osobę Mauricio Pochettino, jednak do transferu bardzo daleko.

Pini Zahavi, agent angielskiego zawodnika kontynuuje rozmowy w sprawie przejścia Dele Alliego z Tottenhamu do PSG jeszcze w zimowym oknie transferowym. Negocjacje pomiędzy klubami potwierdziło francuskie L’Équipe, potwierdzając jednocześniej, że do finalizacji rozmów jeszcze bardzo daleko.

Zawodnik w tym sezonie wystąpił jedynie w czterech spotkaniach, dodatkowo opuścił treningi w poniedziałkowe oraz wtorkowe popołudnie. Sam Alli podkreśla w wywiadach, iż chętnie podjąłby ponowną współpracę z byłym trenerem Spurs. Problemem w transferze może być brak zastępstwa dla zawodnika w środku pomocy angielskiej ekipy. Problemem będzie również brak funduszy PSG na przeprowadzenie transferu gotówkowego. W sprawie sytuacji transferowej głos zabrał Jose Mourinho.

„Jeśli cokolwiek wydarzy się w temacie transferów, to będzie to ogromna niespodzianka. Nie spodziewam się, że ktoś odejdzie czy przyjdzie do naszego zespołu. Zostało już niewiele czasu i nie sądzę, by wiele się wydarzyło. Oczywiście rynek jest otwarty i negocjacje mogą trwać do ostaniej sekundy.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *