24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.13min.
17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: To była wyjątkowa noc

Mauricio Pochettino oraz zawodnicy Marquinhos i Mauro Icardi zabrali głos po spotkaniu z OM w superpucharze. PSG wygrało spotkanie i zdobyło pierwsze trofeum w tym sezonie. Zobaczcie co powiedzieli wyżej wymienieni. 

Mauricio Pochettino: 

„Jestem bardzo dumny i czuję się w tej chwili bardzo dobrze. Chciałbym pogratulować zawodnikom i podziękować im za świetne spotkanie. Dziękuje również prezydentowi Nasserowi oraz dyrektorowi sportowemu Leonardo za zaufanie i możliwość walki o trofea z PSG. Jestem bardzo szczęśliwy i to będzie wyjątkowa noc dla nas. Wygraliśmy z wielkim przeciwnikiem i zdobyliśmy trofeum. Nic więcej nam nie trzeba w tej chwili.”

Marquinhos:

„To zawsze świetna sprawa wygrać trofeum, szczególnie przeciwko odwiecznemu rywalowi. Zapisaliśmy się ponownie w historii i zrobiliśmy następny krok z nowym trenerem. Mamy teraz nową filozofię i nowe cele do osiągnięcia. Jestem szczęśliwy, ponieważ nasza gra wygląda coraz lepiej. Ogólnie, uważam, że zagraliśmy dobre spotkanie i zasłużenie wygraliśmy.”

Mauro Icardi

„Pierwsze trofeum jest bardzo ważne. Zawsze ważnym dla klubu jest wygrywać trofea i dziś tego dokonaliśmy. Mamy kolejny do kolekcji. Dla mnie również te spotkanie było ważne. Chciałbym podtrzymać formę i strzelać kolejne gole. Muszę pomagać zespołowi, ponieważ to prowadzi nas do wygranej.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *