10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
27dn.16godz.15min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Wiemy jak ważne jest to spotkanie

Mauricio Pochettino zabrał głos przed środowym Superpucharem. Paryski trener opowiedział o swych odczuciach na temat pierwszego meczu o trofeum. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener. 

Mauricio Pochettino: 

„To wyjątkowe spotkanie, ponieważ zagramy przeciwko największemu rywalowi we Francji. Wiemy co ten mecz oznacza dla naszych fanów, dla ludzi, którzy pracują w klubie oraz dla nas. Jesteśmy dumni, że reprezentujemy PSG w takich spotkaniach. Wiemy, że musimy wygrać to spotkanie i jest to najważniejsza rzecz dla nas. Naszym celem jest sprawienie, by nasi kibice byli szczęśliwi. Jeśli wygramy oczywiście podniosę trofeum, będę dumny z tej wygranej.”

O wspomnieniach 

„Bardzo dobrze pamiętam te spotkania, jestem świadomy tego o co gramy. Myślę, że ten mecz będzie ważny dla naszych fanów, ale również dla nas piłkarzy i trenerów. W piłce chodzi o emocje i widzimy dokładnie, że kibice tęsknią za naszą grą. My również tęsknimy za fanami na stadionie.”

O pierwszych spotkaniach w sezonie

„To ważny okres dla nas. Graliśmy dwa spotkania a trzecie przed nami. Musimy skupić się na różnych aspektach, by poprawić swoją grę. Równocześnie musimy kontrolować emocje, ponieważ nasz sezon nie skończy się po jutrzejszym spotkaniu. Jesteśmy świadomi ile ten mecz znaczy dla nas. Przygotujemy się do spotkania w najlepszy możliwy sposób.”

O Neymarze i Mbappe

Neymar będzie mógł zagrać, ale decyzję podejmiemy w środowy poranej. Kylian jest w bardzo dobrej formie. Jeśli chodzi o Neymara to rozważamy różne opcje, gdzie mógłby zagrać, by dać najwięcej zespołowi.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *