24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.28min.
17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
PSG Keylor Navas

Keylor Navas: Jesteśmy gotowi

Keylor Navas zabrał głos przed spotkaniem w Superpucharze. Paryżanie w środowy wieczór spotkają się z Olympique Marsylia i mają szansę na pierwsze trofeum w sezonie. Zobaczcie co miał do powiedzenia bramkarz PSG.

Keylor Navas:

O Marsylii 

„Każde spotkanie jest inne. Tutaj mamy tylko jeden mecz, który chcemy wygrać. Dla nas najważniejsze jest by zostawić wszystkie siły na boisku. Znamy rywala bardzo dobrze, ponieważ jest to bardzo trudny rywal. Chcemy zgrać w spotkaniu wszystkie nasze mocne strony i wygrać spotkanie. Jesteśmy pewni siebie przed nim.”

O poprzednich spotkaniach

„Jesteśmy zrelaksowani, pozytywnie nastawieni oraz pewni swojej pracy. W szatni nikt nie mówi o rewanżu, ponieważ teraz mamy finał, których chcemy zagrać tak, by wygrać. Tylko to się teraz liczy. W pierwszym spotkaniu rzeczy, które wydarzyły się na boisku, nie miały prawa się wydarzyć. Musimy uczyć się na własnych błędach. Myślę, że jesteśmy gotowi.”

O nowym trenerze 

„Każdy trener ma inny styl. Do nowego trenera ciągle musimy się zaadaptować. Trener chce by zespół był dobrze zorganizowany oraz dobrze poruszał się po boisku. Nad tym wszystkim pracujemy aktualnie.”

O roli lidera 

„Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ mam w sobie wielką odpowiedzialność w szatni. Wszystko dzięki mojemu doświadczeniu. Mogę teraz moją wiedzę przekazywać kolegom z zespołu, staram się im pomagać i służyć radom. Mam nadzieję, że pomogę im podnieść trofeum w środę.”

 

 


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *