25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.19godz.59min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Rezerwowi nam dziś pomogli

Mauricio Pochettino oraz Pablo Sarabia zabrali głos po wygranej 3:0 z Brest. Paryżanie są wiceliderem tabeli i powoli szykują się do powrotu na ligowy tron. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener i pomocnik PSG.

Mauricio Pochettino: 

„Wygrana zawsze dobrze smakuje, szczególnie tutaj u siebie. Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ musimy poprawić swoją grę w wielu aspektach a jednocześnie potrzebujemy punktów by prowadzić w lidze. Mieliśmy tylko kilka dnia na przygotowanie, ale drużyna zareagowała bardzo dobrze. Potrzebujemy tego, by zawodnicy byli zdrowi i mogli pomagać zespołowi. Gramy razem jako zespół a nie indywidualnościami. Kiedy wszyscy wrócą do gry to myślę, że będziemy bardzo mocnym zespołem. Dziś zawodnicy, którzy wrócili do składu bardzo nam pomogli.”

Pablo Sarabia

„Zaczęliśmy dobrze, ale to było trudne spotkania. Mieliśmy trochę zmian jeśli chodzi o zespół i trenera. Musimy zaadaptować się do nowego systemu, wykonywać to czego oczekuje od nas trener. Najważniejszą rzeczą jest teraz wygrywać spotkania i nabierać pewności siebie przed środą. Czeka nas trudne spotkanie, ale chcemy wygrać i podnieść trofeum.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *