10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
21dn.0godz.40min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Liczą się tylko 3 punkty

Mauricio Pochettino zabrał głos na konferencji prasowej przed spotkaniem z Brestem. Poczytajcie co miał do powiedzenia nasz trener przed kolejnym spotkaniem.

Mauricio Pochettino o drużynie

„Zespół pracuje dobrze i pokazuje dobre nastawienie. Jestem szczęśliwy, że tak pozytywnie zareagowali zawodnicy. Mamy jeszcze kilka kontuzji i mam nadzieję, że zawodnicy Ci wrócą do nas szybko. Z nimi będziemy mogli kontynuować to co zaczęliśmy. Musimy się zaadaptować do nowej sytuacji, przeanalizować wszystko i posłuchać zawodników oraz sztabu medycznego. Potem dokonamy wyboru i zobaczymy kto będzie dostępny. Moim celem jest by poprawić grę zespołu w każdym aspekcie.”

O kapitanie 

„W ciągu kilku dni zbudowaliśmy świetną relację. Marquinhos jest Brazylijczykiem a ja Argentyńczykiem, ale oboje chcemy wygrywać. Mamy dobre kontakty zarówno z nim jak i całym zespołem. Póki co budujemy wspólnie zaufanie.”

O Breście 

„To niezwykle ciężki przeciwnik. Spodziewamy się intensywnego spotkania. Musimy być skoncentrowali ponad wszystko. Skład jest otwarty na moją filozofię gry, staramy się poznać najszybciej jak tylko się da. Podoba mi się nastawienie zespołu i wkład, który dają drużynie. Chcę zbudować w szybkim czasie zespół, ale teraz liczą się tylko wygrane i trzy punkty.”

O Neymarze 

„Dziś będziemy wprowadzać go do treningu i zobaczymy jak zareaguje jego zdrowie i jak szybko będzie w stanie wrócić do składu. Chciałbym, by mógł zagrać w Superpucharze.”

O Parc des Princes 

„To będzie wyjątkowe spotkanie dla mnie, ponieważ wracam na Parc des Princes po tym jak nosiłem dawno temu koszulkę PSG. Niestety nie będzie kibiców na tym spotkaniu, ale mam nadzieję, że wrócą najszybciej jak się da.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *