Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Budowa drużyny wymaga czasu

Mauricio Pochettino oraz Marquinhos zabrali głos po zremisowanym spotkaniu z Saint-Etienne. Nie tak wyobrażaliśmy sobie powrót do rozgrywek, więc zobaczcie co miał do powiedzenia nowy trener oraz kapitan zespołu.

Mauricio Pochettino:

“Jesteśmy zawiedzeni, ponieważ chcieliśmy wygrać to spotkanie. Kreowaliśmy swoje szanse w drugiej połowie aby zdobyć trzy punkty, ale niestety nie udało nam się tego wykonać. Zawodnicy starali się i byli fantastyczni na boisku. Teraz czas na poprawę naszej gry, ponieważ mieliśmy tylko kilka dni by się poznać i potrenować. Jestem pozytywnie nastawiony do przyszłości. Budowanie zespołu to proces i zawsze trwa zanim twoje idee oraz pomysły zostaną wdrążone przez drużynę na boisku.”

Marquinhos:

“Mieliśmy dziś ciężkiego przeciwnika przeciwko nam. Rywale mieli doświadczenie, mieli agresje i sprawili nam sporo problemów. Nie byliśmy w stanie postawić kropki nad i  by wygrać to spotkanie.  Z nowym trenerem potrzebujemy czasu, by to czego od nas wymaga zgrało się na boisku. Próbowaliśmy dziś wygrać spotkanie, naciskaliśmy, próbowaliśmy podań z różnych stref boiska, ale zabrakło nam gola. Teraz musimy ciężko popracować, ponieważ mamy trzy dni do następnego spotkania.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *