25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
5dn.7godz.31min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Budowa drużyny wymaga czasu

Mauricio Pochettino oraz Marquinhos zabrali głos po zremisowanym spotkaniu z Saint-Etienne. Nie tak wyobrażaliśmy sobie powrót do rozgrywek, więc zobaczcie co miał do powiedzenia nowy trener oraz kapitan zespołu.

Mauricio Pochettino:

„Jesteśmy zawiedzeni, ponieważ chcieliśmy wygrać to spotkanie. Kreowaliśmy swoje szanse w drugiej połowie aby zdobyć trzy punkty, ale niestety nie udało nam się tego wykonać. Zawodnicy starali się i byli fantastyczni na boisku. Teraz czas na poprawę naszej gry, ponieważ mieliśmy tylko kilka dni by się poznać i potrenować. Jestem pozytywnie nastawiony do przyszłości. Budowanie zespołu to proces i zawsze trwa zanim twoje idee oraz pomysły zostaną wdrążone przez drużynę na boisku.”

Marquinhos:

„Mieliśmy dziś ciężkiego przeciwnika przeciwko nam. Rywale mieli doświadczenie, mieli agresje i sprawili nam sporo problemów. Nie byliśmy w stanie postawić kropki nad i  by wygrać to spotkanie.  Z nowym trenerem potrzebujemy czasu, by to czego od nas wymaga zgrało się na boisku. Próbowaliśmy dziś wygrać spotkanie, naciskaliśmy, próbowaliśmy podań z różnych stref boiska, ale zabrakło nam gola. Teraz musimy ciężko popracować, ponieważ mamy trzy dni do następnego spotkania.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *