17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.10min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Thomas Tuchel

Thomas Tuchel: Najważniejszy był spokój

Thomas Tuchel oraz Timothee Pembele  zabrali głos po spotkaniu ze Strasbourgiem. Zobaczcie co miał do powiedzenia szkoleniowiec oraz obrońca PSG, który zdobył pierwszą bramkę.

Thomas Tuchel:

„Mieliśmy mnóstwo zmian oraz kontuzji przed tym spotkaniem. Zobaczyłem jednak, że wszyscy zagrali bardzo mocno skoncentrowani oraz zdyscyplinowani. To był dobry występ, ponieważ graliśmy bardzo szybko i prosto. W ataku byliśmy nastawieni na grę dwóch zawodników a kiedy była taka potrzeba to dobrze broniliśmy. Pokazaliśmy, że ciężka praca przynosi jakość. Najważniejsze dzisiaj było zachowanie spokoju, ponieważ rywale bronili w systemie 5-3-2 i ciężko momentami było znaleźć przestrzeń. Dokonaliśmy paru zmian w naszej grze i przyszedł rytm, który dał nam szybkość i wyjątkowy występ.

Bramka Pembele? Była bardzo ważna, ponieważ dała nam spokój i uspokoiła nasze głowy. Zyskaliśmy pewność siebie. Jestem również szczęśliwy, ponieważ zdobył pierwszą bramkę. Jego gra była bardzo dobra i musi kontynuować taką postawę.”

Timothee Pembele:
„Jestem bardzo szczęśliwy, że strzeliłem bramkę, szczególnie, że jesteśmy w tak pięknym okresie jakim są święta. Dla mnie to prezent dla całej mojej rodziny. Potrzebowaliśmy wygranej, graliśmy wysoko i udało nam się strzelić cztery bramki. Wszystkiego dobrego na święta dla wszystkich kibiców i waszych rodzin.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *