20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.22min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Thomas Tuchel

Thomas Tuchel: Jestem zadowolony z występu

Thomas Tuchel oraz Marquinhos zabrali głos po spotkaniu z Lille. Hitowe starcie w Ligue 1 została przez Paryżan zremisowane, ale nikt nie rozdzierał szat po tym spotkaniu. Zobaczcie jakie opinie miał trener oraz nasz kapitan.

Thomas Tuchel

„Wykreowaliśmy w tym spotkaniu kilka szans, grając na wysokim poziomie przeciwko bardzo dobremu zespołowi. Potrzebowaliśmy bramki, by wygrać to spotkanie, ale nie było to możliwe w niedzielnym spotkaniu. Zabrakło nam precyzji w kilku momentach, ale ogólnie było to dobre spotkanie i jestem zadowolony z występu, determinacji oraz intensywności z jaką graliśmy. Marquinhos grał dziś na bardzo wysokim poziomie. Kontuzje? Brakuje nam snu i czasu na regeneracje. Wszystkie nasze spotkania rozgrywamy o 21:00. Mamy zbyt dużo kontuzji na ten moment i gramy wszystkimi zawodnikami, którzy tylko mogą zagrać. Jest duże zmęczenie i kontuzje, stąd czasem nie możemy wymagać za dużo od niektórych zawodników.”

Marquinhos:

„Zabrakło nam bramki, która uspokoiła by spotkanie i dała nam wygraną na którą zasłużyliśmy. Zabrakło nam agresji, by kreować więcej sytuacji. Te, które mieliśmy niestety nie zakończyły się bramkami. Kontrola w spotkaniu była po naszej stronie, ale Lille sprawiało nam mnóstwo problemów, ponieważ grali głęboko i próbowali swoich kontr. Staraliśmy się nie dopuszczać do nich, ale czasami zabrakło nam koncentracji. Myślę, że taktycznie rozegraliśmy dobre spotkanie, ale zabrakło nam bramki. Przed nami spotkanie w domu i potrzebujemy wygranej i trzech punktów. Na koniec roku musimy pokazać determinację.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *