3dn.7godz.51min.
13.25 X3.80 22.05 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
PSG

Spotkanie PSG – Basaksehir przerwane i przełożone

Finałowe spotkanie w grupie pomiędzy PSG a Basaksehirem zostało przerwane po 13 minutach. Powodem były uwagi rasistowskie, jakie miał wygłosić sędzia techniczny wobec jednego z przedstawicieli gości. Spotkanie zostanie rozegrane w środę o 18:55 i poprowadzone przez zupełnie innych arbitrów.

Po 13 minutach spotkania obie drużyny po konsultacji na murawie postanowiły zejść do szatni i nie rozgrywać spotkania. Klub w oficjalnym stanowisku podkreślił, iż na stadionie PSG zgodnie z wartościami jakie są hołdowane nie ma miejsca na przejawy form rasizmu. Zarząd Paryżan w pełni popiera decyzję zawodników oraz sztabu trenerskiego.

Spotkanie zostało oficjalnie zakończone po godzinie negocjacji z zawodnikami i przełożone na inny termin.