10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
20dn.23godz.43min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Thomas Tuchel

Thomas Tuchel: Musi być powtarzalność

Thomas Tuchel oraz Timothee Pembele zabrali głos po sobotnim spotkaniu pomiędzy Montpellier oraz PSG. Paryżanie wygrali ligowe spotkanie i zanotowali kolejny dobry występ. Zobaczcie co mieli do powiedzenia wyżej wymienieni.

Thomas Tuchel

„Zanotowaliśmy dzisiaj bardzo dobry występ. Kreowaliśmy sporo okazji decydując się na atak przeciwników. Graliśmy z wysoką intensywnością, nie dając sobie wymówki zmęczeniem. Po wygranej w lidze mistrzów nie mogliśmy sobie pozwolić na utratę koncentracji. Zespół nie stracił dyscypliny, kontrolowaliśmy grę i zasłużyliśmy na wygraną na trudnym terenie. Rotacja? Graliśmy wszystkimi możliwymi zawodnikami. Graliśmy dwa intensywne spotkania i każdy z nas miał byc prawo zmęczonym. Mentalnie i fizycznie daliśmy z siebie wszystko i to powinien być nasz nowy standard. Jeśli dajemy z siebie wszystko, dajemy całą energię to jesteśmy bardzo mocnym zespołem. Musimy pokazać to w kolejnym meczu już we wtorek.”

Timothee Pembele

„Czuję się dobrze, podobnie jak cały zespół. Zagraliśmy dobry mecz w obronie i świetny w ataku. Trener zaprezentował nam nowy system i cieszymy się, że udało się zaskoczyć przeciwnika. Po wygranej w środę, potrzebna nam była wygrana w sobotę, by ze spokojem czekać na wtorkowe spotkanie. Mimo rotacji nasz zespół pokazał, że potrafi wygrywać, niezależnie od personaliów w składzie.”

Colin Dagba 

„Dziś było ważne dla nas by kontynuować serię. Dominowaliśmy w spotkaniu, ale trochę nam zajęło by wykorzystać błędy przeciwnika i prowadzić w spotkaniu. Mój pierwszy gol? Dla mnie to wielka radość i duma, że mogłem zdobyć bramkę w tym spotkaniu. Cieszę się, że dołożyłem ekstra cegiełkę do wygranej.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *