01.03.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
AS Monaco vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.18godz.44min.
13.30 X3.75 22.05 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Leandro Paredes

Leandro Paredes: Walczymy wspólnie

Leandro Paredes zabrał głos przed spotkaniem z Manchesterem United. Argentyńczyk wypowiedział się o sezonie, swoich ambicjach oraz Lidze Mistrzów. Zobaczcie co miał do powiedzenia. 

Leandro Paredes o starcie sezonu

Dla mnie to jest dziwny rok, gdzie wszystko może się wydarzyć. Najpierw nie skończyliśmy sezonu we Francji a potem rozpoczął się szybko nowy. Aktualnie jesteśmy już prawie w połowie nowego i musimy poprawiać swoją grę i naszą siłę fizyczną, przygotowanie. Jest bardzo ciężko w tym zakresie w sytuacji, gdy nie było pełnego okresu przygotowawczego.Mamy sporo kontuzji, ale mam nadzieję, że z każdym dniem i tygodniem będziemy w lepszej formie.

O doświadczeniach, które budują zespół

Myśle, że mamy bardzo dobrą grupę. Mamy w sobie chęci do walki za każdego z nas. Chcemy cieszyć się momentami wspólnie, korzystać z każdej chwili. Nie mieliśmy najlepszego początku, ale to wciąż ta sama grupa ludzi. Myślę, że jesteśmy mocniejsi o te doświadczenia, które nas zbudowały.

O krytyce po RB Lipsk 

Wiemy, że w tamtym spotkaniu nie zagraliśmy dobrze. Jesteśmy pierwsi, którzy o tym wiemy i nie trzeba nam tego uświadamiać. Mamy jednak świadomość, że jesteśmy mądrym zespołem, który wie jak wygrywać takie spotkania. Potrzebowaliśmy wygranej i nasz cel został osiągnięty. To było dla nas najważniejsze. Nie jesteśmy w najlepszej formie fizycznej, ale musimy dać z siebie wszystko, by dalej wygrywać. Nawet jeśli będzie nas to momentami kosztować utratę efektywnego stylu gry.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *