Leandro Paredes

Leandro Paredes: Walczymy wspólnie

Leandro Paredes zabrał głos przed spotkaniem z Manchesterem United. Argentyńczyk wypowiedział się o sezonie, swoich ambicjach oraz Lidze Mistrzów. Zobaczcie co miał do powiedzenia. 

Leandro Paredes o starcie sezonu

Dla mnie to jest dziwny rok, gdzie wszystko może się wydarzyć. Najpierw nie skończyliśmy sezonu we Francji a potem rozpoczął się szybko nowy. Aktualnie jesteśmy już prawie w połowie nowego i musimy poprawiać swoją grę i naszą siłę fizyczną, przygotowanie. Jest bardzo ciężko w tym zakresie w sytuacji, gdy nie było pełnego okresu przygotowawczego.Mamy sporo kontuzji, ale mam nadzieję, że z każdym dniem i tygodniem będziemy w lepszej formie.

O doświadczeniach, które budują zespół

Myśle, że mamy bardzo dobrą grupę. Mamy w sobie chęci do walki za każdego z nas. Chcemy cieszyć się momentami wspólnie, korzystać z każdej chwili. Nie mieliśmy najlepszego początku, ale to wciąż ta sama grupa ludzi. Myślę, że jesteśmy mocniejsi o te doświadczenia, które nas zbudowały.

O krytyce po RB Lipsk 

Wiemy, że w tamtym spotkaniu nie zagraliśmy dobrze. Jesteśmy pierwsi, którzy o tym wiemy i nie trzeba nam tego uświadamiać. Mamy jednak świadomość, że jesteśmy mądrym zespołem, który wie jak wygrywać takie spotkania. Potrzebowaliśmy wygranej i nasz cel został osiągnięty. To było dla nas najważniejsze. Nie jesteśmy w najlepszej formie fizycznej, ale musimy dać z siebie wszystko, by dalej wygrywać. Nawet jeśli będzie nas to momentami kosztować utratę efektywnego stylu gry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *