20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.24min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Thomas Tuchel

Thomas Tuchel przed Bordeaux

Thomas Tuchel zabrał głos na konferencji prasowej przed spotkaniem ligowym z Bordeaux. Niemiecki szkoleniowiec wypowiedział się o rywalach, krytyce zespołu oraz Marco Verrattim. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener PSG.

Thomas Tuchel o rywalach 

„Spodziewam się rywali grających 4-4-2 z Ben Arfą jako drugim napastnikiem lub jako 10-tką. Wszystko pewnie będzie zależeć od fazy gry. Czeka nas trudne zadanie, ponieważ rywale dobrze bronią i strzelenie im bramki jest trudnym zadaniem. Chcę byśmy byli aktywni i mieli posiadanie piłki w tym spotkaniu. Przeciwnicy mają dobry moment na spotkanie z nami, ponieważ jesteśmy pomiędzy spotkaniami w Lidze Mistrzów. Dla nas to będzie wyzwanie, ponieważ nie możemy zatracić naszej agresywności. To będzie zupełnie inny mecz aniżeli z Monaco, ponieważ tam byliśmy po przerwie na reprezentację. Tutaj mamy jeden dzień więcej przed kolejnym spotkaniem w LM. To da nam czas, by być skoncentrowanym.”

O krytyce zespołu 

„Dla mnie wszystko jest jasne. Potrafię zrozumieć krytykę, ale chciałbym zwrócić uwagę, że możemy mieć różne postrzeganie naszej gry. Osobiście jestem z zespołem i będę o niego walczyć. Żyję każdym podaniem, każdym starciem i każdym sprintem mojego zawodnika. Jesteśmy zjednoczeni w tym momencie. Trenujemy ciężko i mam ostatnio wrażenie, że dziennikarze chcą przekonać moją osobę, że to oni mają rację. Z boiska pewne rzeczy wyglądają zupełnie inaczej.”

O Marco Verattim 

„Marco potrafi wszystko zmienić jeśli jest na boisku. Pokazał swoją jakość w spotkaniu z RB Lipsk. Jego występ był bardzo dobry w momencie w którym potrzebowaliśmy go najbardziej. To, że był w składzie było decyzją podjętą po połowie treningu, który z nami odbył. Cieszę się, że nie miał problemów. Ostatnio trenował  normalnie i być może zagra połowę z Bordeaux. Marco daje nam pewność i mnóstwo jakości.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *