25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.18godz.16min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Ander Herrera

Ander Herrera: Francja ma wiele talentów

Ander Herrera w przerwie reprezentacyjnej porozmawiał o swej grze w PSG z Radio Marca. Zobaczcie co miał do powiedzenia zawodnik PSG. 

Ander Herrera o aktualnej formie

„Dobrze się czuje w tym okresie. Fizycznie wyglądam bardzo dobrze, bawię się na boisku swoją grą. Rozegrałem bardzo dużo minut względem innych zawodników w zespole i cieszy mnie taka sytuacja. Chciałbym utrzymać formę jak najdłużej, ponieważ kocham grać w piłkę.”

O pytaniach dotyczących Mbappe i Neymara 

„Pytania ciągle się pojawiają odkąd dołączyłem do drużyny. Obaj to wspaniali zawodnicy. Ja jestem pracownikiem klubu i nie lubię wypowiadać się o innych zawodnikach.

O finale Ligi Mistrzów 

„Nie mogę znaleźć dobrych stron tego finału. Ciągle myślę o szansach, które mieliśmy w tym spotkaniu i które nam uciekły. Jako klub, zrobiliśmy postęp, ponieważ awansowaliśmy do finału. Jako grupa, na pewno staliśmy się silniejsi. Jeśli mam szukać pozytywów to byłoby właśnie to.

O francuskiej piłce 

„Francja ma teraz wiele młodych talentów, które muszą dojrzeć. Myślę, że idą dobrą drogą podobnie jak parę lat temu nasza hiszpańska reprezentacja. Mbappe, Kimpembe, Camavinga, Kounde to prawdziwe piłkarskie maszyny.”


One Comment

  1. Bee! Reply

    Francja od lat jest kopalnią talentów, i to zdecydowanie większą niż Hiszpania, problemem jest tylko liga, która nie potrafi ich utrzymać. A nie zapominajmy jeszcze o jednych z najlepszych szkółek w Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *