10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
27dn.16godz.34min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Moise Kean

Moise Kean z klauzulą wykupu w kontrakcie?

Moise Kean dołączył do PSG na zasadzie rocznego wypożyczenia ze strony Evertonu. Zawodnik spędzi sezon w Paryżu, by spróbować odzyskać swoją dobrą formę, która wypromowała go w Juventusie. Pierwsze doniesienia mówiły, że strony nie ustaliły opcji wykupu. France Football twierdzi, że jest inaczej i przytacza szczegóły transakcji. 

Leonardo wie, że atak PSG nie ma odpowiedniego zaplecza, by cały sezon rozegrać w podstawowym składzie. Po odejściu Cavaniego oraz Motinga drużyna potrzebowała wzmocnień w tej formacji i przy dobrych kontaktach z Mino Raiolą, oraz Carlo Ancelottim zdecydowano się na wypożyczenie włoskiego napastnika. Opcja wykupu zawodnika miała zostać ustalona pomiędzy klubami na kwotę 20 milionów Euro. Początkowo klubu zaprzeczały takiej klauzuli, ale finalnie ma ona być obecna w kontrakcie zawodnika.Moise Kean przybył do Paryża, by odzyskać formę, przy napiętym harmonogramie będzie mieć swój czas, w którym będzie mógł pokazać swoją wartość. – wyjaśniają sytuację dziennikarze francuskiego dziennika.

Moise Kean przybył do PSG z Evertonu, jest reprezentantem włoskiej reprezentacji. Szczegóły transferu możecie poznać TUTAJ.


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *