26.06.2024, g. 03:00
Copa America
Chile vs Argentyna
Do meczu pozostało:
0dn.10godz.30min.
17.00 X4.50 21.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Rafinha

Rafinha: Niesamowity moment

Rafinha, brazylijski pomocnik, który dołączył w ostatnich godzinach okienka transferowego do drużyny mistrza Francji udzielił pierwszego wywiadu za pośrednictwem strony internetowej PSG. Zobaczcie co miał do powiedzenia pomocnik.

Rafinha, witamy w Paryżu, jak się czujesz po podpisaniu kontraktu?

Niesamowita radość mnie przepełnia. Miałem w sobie wielkie pragnienie przyjścia do tego zespołu i otrzymania szansy gry tutaj. Dla mnie to niesamowity moment w chwili, w której udało się to zrealizować. Byłem trochę nerwowy, ponieważ to ostatnie godziny okienka, ale cieszę się, że zakończenie było pozytywne.

Jaki masz obraz klubu ?

Obraz jest taki, że jest to dla mnie jeden z najlepszych zespołów na świecie. Niesamowicie jest móc zagrać w takim klubie, jakim jest PSG.

Rozmawiałeś o przyjściu tutaj z innymi kolegami?

Tak rozmawiałem z Marquinhosem oraz Neymarem, jeśli chodzi o moich rodaków. Również Mauro Icardi zachwalał klub i wypowiadał się w samych superlatywach.

Jakie są twoje cele na ten nowy sezon? 

Chciałbym grać na tym samym poziomie co w zeszłym sezonie, ponieważ czułem się bardzo dobrze i byłem w stanie dojrzeć jako zawodnik. Uczyłem się od innych, podpatrywałem i przenosiłem to na siebie. Chciałbym tutaj czynić tak samo i oczywiście wygrać jak najwięcej trofeów.


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *