21.06.2024, g. 02:00
Copa America 2021
Argentyna vs Kanada
Do meczu pozostało:
0dn.12godz.8min.
11.28 X5.50 210.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauro Icardi

Mauro Icardi:Ważna wygrana dla PSG

Mauro Icardi, Thomas Tuchel oraz Julian Draxler zabrali głos po wygranym spotkaniu z Reims. Zobaczcie co mieli do powiedzenia po trzeciej wygranej z rzędu.

Thomas Tuchel:

„Mieliśmy kilka okazji w tym spotkaniu, ale nie umieliśmy ich wykorzystać. W moim odczuciu tych niewykorzystanych szans było za dużo jak na nasz zespół i potencjał. Spodziewałem się czterech, pięciu bramek do przerwy a byłem zadowolony, że kreowaliśmy te sytuacje, mieliśmy posiadanie piłki. Druga połowa była średnia w naszym wykonaniu. Nie jestem zadowolony, ponieważ nie byliśmy agresywni, nie graliśmy blisko siebie. Ostatecznie wygrana bez straconej bramki cieszy.”

Julian Draxler 

Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ mamy trzy punkty. Problemem jest skuteczność, kończymy mecz z dwoma bramkami i nie możemy być zadowoleni. Osobiście czułem się bardzo dobrze na boisku. Dostaje więcej minut i świetnie jest grać ze wszystkimi w tym zespole. Icardi? To ważne dla napastnika by zaczął strzelać bramki. Mam nadzieję, że będzie kontynuować swoją serię.

Mauro Icardi 

Przygotowaliśmy się do tego spotkania bardzo dobrze, mieliśmy swoje okazje, kreowaliśmy grę. W pierwszej połowie mogliśmy praktycznie zakończyć spotkanie. Finalnie mamy dobry rezultat i to mnie cieszy. Jestem szczęśliwy, ponieważ strzeliłem dwie bramki i pomogłem zespołowi. Wszyscy dookoła mnie grają bardzo dobrze i potrafią dać świetne podanie. Moją rolą jest wykorzystywać je.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *