21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.19godz.43min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pablo Sarabia: Jesteśmy skoncentrowani na celu

Pablo Sarabia zabrał głos przed spotkaniem w Lidze Mistrzów. Hiszpański pomocnik zwrócił uwagę na aklimatyzację w Portugalii oraz przygotowania do samego spotkania. Zobaczcie co miał do powiedzenia

Pablo, jakie morale są w zespole aktualnie?

Pablo Sarabia: Adaptujemy się do sytuacji, ponieważ jest to wyjątkowa sytuacja. Gramy jedno spotkanie, bez remisów w jednym miejscu. Wiemy, że nie są to najlepsze warunki do grania, ponieważ pandemia ciągle trwa i daje znać o sobie na świecie. Musimy jednak rozegrać nasze spotkanie. Graliśmy dwa finały krajowe i pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony. Jesteśmy zjednoczeni w naszym celu. Musimy wykorzystać nasze doświadczenie, ponieważ wszyscy wiemy jakie są to wspaniałe rozgrywki. Chcemy je wygrać dla siebie, dla zarządu i przede wszystkim dla kibiców.

Atmosfera w zespole chyba jeszcze nigdy nie była tak dobra?

Myślę, że grupa jest fantastyczna. Kiedy przychodziłem do PSG, spodziewałem się innego zespołu i szatni. Myślałem, że wszyscy będą bardziej indywidualnie podchodzić do swego pobytu w PSG. Jest zupełnie inaczej, ponieważ znalazłem w szatni świetnych zawodników, kolegów i przede wszystkim drużynę. Przeszliśmy wiele jako grupa i myślę, że to nam pomogło.

Jak oceniasz rywala – Atalantę? 

To bardzo dobry zespół w tym sezonie. Pokazali, że potrafią grać pressingiem z przodu. Mają wielu bardzo dobrych zawodników, potrafią strzelać wiele bramek. Postaramy się pokazać naszą broń i zneutralizować silne strony rywali. To będzie otwarte spotkanie. Z drugiej strony, kiedy grasz tylko jeden mecz, spotkania są nieco bardziej defensywne, ponieważ nikt nie chce popełnić błędu.

Przy wygranej PSG osiągnie półfinał Ligi Mistrzów drugi raz w historii…

Tak, to może być wyjątkowy moment dla nas wszystkich. Postaramy się zrealizować ten cel dla Paryża. Myśle, że jest to idealny czas, by to zrobić. Jesteśmy skoncentrowani na tym spotkaniu, musimy być gotowi do walki, by móc tworzyć historię.


3 Comments

  1. Dudek Reply

    Z tym awansem może być ciężko. Analizuje teraz kursy u buków i są dość wyrównane. Ponad 2.00 na naszych w Totolotku. Myślałem, że będzie znacznie mniej… Teoretycznie więc szanse na wygranie w regulaminowym czasie – poniżej 50%. Zobaczymy. Oby się udało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *