03.12.2023, g. 13:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Le Havre vs PSG
Do meczu pozostało:
3dn.21godz.18min.
19.50 X5.25 21.30 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Neymar: Jesteśmy jak rodzina

Neymar, brazylijski skrzydłowy wypowiedział się dla oficjalnej strony PSG. W tygodniu minęło trzy lata odkąd Brazylijczyk jest w klubie. Przyszedł więc czas na małe podsumowania z jego strony.

Trzy lata w klubie to był dobry czas, ponieważ był bogaty w doświadczenia. Miałem momenty szczęśliwe, takie, które wymagały wspięcia się na wyżyny. Były również smutne, ponieważ miałem kontuzje, które wykluczały mnie z gry. Z pomocą kolegów z zespołu miałem możliwość zapomnieć o złych chwilach i skupić się na tym, co liczy się aktualnie. Chcę dobrze wyglądać na boisku, dawać dobre występy i wygrywać trofea.

Neymar w barwach PSG zdobył 13 bramek w 15 ligowych spotkaniach w sezonie 19/20, zdobył mistrzostwo Francji. Jak ocenia ten okres?

„Myślę, że doświadczam najlepszych momentów w swej przygodzie z PSG. Jesteśmy rodziną, która dzieli te samo pragnienie do wygrywania. Myślę, że wiele dobrego przed nami. Chcemy zakończyć sezon w dobry sposób w Lidze Mistrzów, ponieważ brakuje nam tego pucharu”.

Spotkanie z Atalantą Bergamo już za tydzień 12.08 w Lizbonie. Neymar i reszta zespołu będą walczyć o awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów.


Share

One Comment

  1. Bee! Reply

    Wypowiedzi na oficjalnej stronie są zawsze pełne kurtuazji, i mają niewielką wartość. Dziś PSG jest rodziną, a jutro będzie znów, że chce odejść.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *